Sesja fotografii wnętrz oraz lifestylowej dla Pensjonatu Puchaczówka na Czarnej Górze.

Właściciele Puchaczówki zaufali nam kolejny raz. To cieszy, bo miarą naszego sukcesu są powracający zadowoleni klienci. Wiele lat zbieraliśmy doświadczenie by teraz móc się swobodnie poruszać w sferze fotografii, reklamy i internetu. 

Remont pensjonatu to wielkie przedsięwzięcie, ale ważne jest to by chwalić się nowymi wnętrzami. Dlatego, jeszcze wśród ostatnich poprawek pojawiliśmy się z aparatami. 

Aby sfotografować trzy kondygnacyjny budynek potrzeba planu logistycznego i dobrej komunikacji. Współpraca z właścicielami to rozmowa o oczekiwaniach i potrzebach. Jasne przedstawienie cennika, możliwości i rozwiązania. Puchaczówka przede wszystkim potrzebowała zdjęć wnętrz, aby móc je pokazywać w portalach bookingowych oraz na stronie internetowej. 

Przygotowanie obiektu

Jest wielka różnica w fotografowaniu przygotowanego i nieprzygotowanego obiektu i nie chodzi wcale o jego wyposażenie. Dzięki naszej komunikacji i wskazówkom przyjazd z aparatem do tego Pensjonatu to była przyjemność. Właśnie, czemu przygotowanie jest tak ważne? Pozwala spędzić czas na kreatywnym poszukiwaniu kadru, szukaniu światła, a nie na noszeniu pościeli lub pośpiesznym sprzątaniu. Fotografia wnętrz to przede wszystkim aranżacja pokoji, delikatne poprzestawianie mebli, dodanie kilku drobiazgów zamieniających pomieszczenia w przytulne miejsca. Pensjonat fotografowaliśmy przez połowę pierwszego dnia, ponieważ akurat wtedy świeciło tam najlepsze światło. Podczas sesji wnętrz staramy się wykorzystać jak najwięcej elementów stałych pokoi. Takich, które faktycznie tam są i których goście mogą się spodziewać.

Lifestylowa część realizacji

Właściciele Puchaczówki dokładnie zdają sobie sprawę z wagi mediów społecznościowych w reklamie dlatego wraz z sesją wnętrz postanowili o zrobieniu sesji Lifestylowej z modelami. To chyba nasza ulubiona forma Fotografii pokazującej usługi. Modelling to częściowo pozowanie, a częściowo naturalność. Jej celem jest pokazanie jak przyjemnie możemy spędzić czas w tym konkretnym miejscu. Dobrana ekipa modeli to podstawa, zdecydowanie jakie kadry chcemy zrobić to druga sprawa. Trzeba się do tego przygotować, aby podczas pracy nie wprowadzić chaosu psującego dobrą relację i nastrój sesji. My skupiliśmy się na przyjazdach rodzinnych a oto efekty.

Będąc w Puchaczówce trafiliśmy wymarzoną pogodę, dlatego wiele nie myśląc wykorzystaliśmy warunki  i zrobiliśmy również kilka zdjęć z zewnątrz oraz uruchomiliśmy naszego drona. Często zdarza się, że robimy rzeczy które nie są uzgodnione zdając się na swoją intuicję i okolice. A decyzję o wykorzystaniu i kupnie dodatkowego materiału właściciel podejmuje po zobaczeniu efektów. Konkluzja jest taka, że w naszym przypadku wartością jest nie tylko praca jaką możemy dla Was wykonać, ale też niestandardowe podejście i kreatywność, ktorą wykorzystujemy maksymalnie, byście i Wy mogli z niej czerpać. Dodatkowe ujęcia nawet jeśli dziś Was nie zainteresują mogą się jeszcze przydać.

Zapraszamy do odwiedzenia Puchaczówki w Pensjonacie lub Willi oraz przede wszystkim w obłędnie pysznej Restauracji

Chcesz takiego samego podejścia do swojej reklamy?

Zadzwoń