Prowadzenie kont Social Media dla Parku Trampolin Jump World Kłodzko

Są biznesy które wymagają stałej i aktywnej obecności w socialmediach. Reklama dziś w znacznym stopniu przeniosła się do internetu dlatego coraz częściej dla większej efektywności zleca się ją kompetentnym firmom. Systematyczne i ciekawe prowadzenie konta Facebook, Instagram czy Google to dziś zapewnienie sobie dodatkowego miejsca w internecie i stałego podtrzymywania komunikacji z klientem. Możliwość szerszej prezentacji naszej firmy i atutów jej profilu. W dzisiejszych czasach to właśnie media społecznościowe stanowią najpopularniejszy kanał informacyjny i to dzięki nim możemy z powodzeniem powiadamiać klientów o zmianach, promocjach, nowościach i ofertach. To również dzięki nim możemy pozyskiwać nowych klientów oraz w przeróżny sposób zachęcać ludzi do korzystania z naszych usług.

Dla Parku Trampolin Jump World Kłodzko stworzyliśmy cały marketing społecznościowy

Nasza współpraca to stworzenie oraz systematyczne i pozytywne prowadzenie kont społecznościowych. W ramach współpracy piszemy ciekawe treści, projektujemy spójne z identyfikacją wizualną grafiki oraz zarządzamy płatną promocją. Materiały wizualne do treści naszych postów dostarcza ekipa Parku, a podczas osobnych zleceń fotograficznych tworzymy bazę obrazów do późniejszego wykorzystania.

Projektowanie grafik na potrzeby Social Media

Dla spójności widoczności Parku w różnych portalach, ale przede wszystkim dla przekazania jasnych informacji projektujemy różne szablony grafik. Trzymamy się zawsze zasad identyfikacji wizualnej i aktualnych trendów. Obserwujemy zmieniające się cały czas algorytmy widoczności i dopasowujemy się do nich.

Fotografia eventowa

Organizacja ciekawych eventów idzie w parze z prowadzeniem Parku Trampolin. Aby pokazać takie zaangażowanie i świetną zabawę podczas imprez potrzeba odpowiedniej relacji fotograficznej. Każda godzina fotografowania podczas eventów to gwarancja mnóstwa materiału na kolejne posty, które zainteresują następnych klientów.

Zapraszamy do rodzinnego odwiedzenia Parku Trampolin Jump World w Kłodzku

Chcesz takiego samego podejścia do swojej reklamy?